Byť Smart je výsada aj bez webstránky

Webstránka, kde nájdeme všetko na jednom mieste, nie je vždy potrebná, keď inovácie, ktoré prinášate sú dôležité a firmy, podnikatelia alebo jednotlivci si nájdu nejakým spôsobom cestu k vám. (Ak sa darí a máte veľa zákazníkov, môže to lákať k postoju, že nie je až tak dôležité investovať do marketingu, reklamy prípadne napríklad do webstránky.)

„Ak by som mal posledných 5 dolárov, tak 3 z nich dám do reklamy.“ Henry Ford

Ale prečo by to nemohlo byť jednoduchšie, a to si povedali aj ľudia v smart spoločnosti a rozhodli sa uľahčiť cestu k sebe.

S inovatívnou smart spoločnosťou v oblasti energetiky a softwarového inžinierstva sme hľadali koncept, ktorý by im zastrešil ich firemnú webovú vizitku. Web ich nebude obmedzovať vo funkcionalite, bude jednoduchý a zároveň taký, aby sa dali na stránke zobraziť alebo vypnúť rôzne sekcie. Webstránka okrem toho obsahuje rôzne kategórie, môžnosť doplniť a pekne vizualizovať členov tímu, referencie a plus ďalšie vychytávky.

Celá spolupráca je o tvorení, a preto aj toto riešenie webstránky sa tvorilo v spolupráci so zamestnancami smart spoločnosti. Základom je cms wordpress, ku ktorému bolo dané firemným zamestnancom školenie, aby ho mohli naplno využívať. Boli milo prekvapení jeho otvorenosťou a voľnosťou. Na cms bola pridaná vizuálna téma, ktorá spĺňala ich firemné chúťky, teda ani táto časť sa nezaobišla bez konzultácie a hľadania ideálneho zobrazenia.

Web hovorí o jedinečnosti firmy v oblasti, v ktorej poskytujú služby. Mňa osobne teší, že sú v tom naozaj úspešní. Smart riešenia, ktoré ponúkajú, robia naozaj smart ľudia.

Webstránka, ktorá dýcha, konzultatácie ako postaviť Váš web, školenia na wordpress a pluginy, ktoré dopĺňajú webstránku. Ukážeme Vám ako na to. Preto, ak uvažujete nad webovým riešením pre Vašu firmu alebo osobnú značku, jednoducho volajte alebo píšte peter@jungletrip.com . Naším cieľom je budovanie alebo pozdvihnutie Vašej značky.

web_pevnezaklady

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebookpinterestlinkedininstagram