Cool stôl dizajnéra

Mať perfektne nadizajnovaný stôl pre grafika je v poslednom čase v kurze. Každú chvíľku čítám článok ako si pripraviť prostredie pre kreatívu a ja iba slintám nad tým. Nedávno som sa pozrel na môj kreatívny priestor a nadizajnovaný stôl a dospel som k názoru, že aj ja som cool. Môj stôl zdobia autíčka, plagáty, vláčik, všemožné sladkosti, tričká a iné detské oblečenie, myška od Dellu, kvetina mojej manželky, šporkasa v tvare prasaťa na ďalšie bábätko a Biblia.

Môžeme povedať, že moj kreatívny priestor je zabezpečený na naštartovanie kreativity dostatočne. Minimalizmus, ktorý sa mi páči, perfektne zariadený interiér ako v grafických štúdiach tu asi nehrozí, ale mám okolo seba interiér naplnený mojim synom, manželkou, skvelým obedom a všetkým, čo robí domov domovom.

stol_dizajnera

Tak vám všetkým prajem, aby ste aj vaše pracovné miesta a priestor vždy videli Božím pohľadom, a to tak, že v prvom rade vidieť to, čo vám doň Boh už daroval a nie to, čo tam nemáte. Pretože to, po čom túžite, Boh vám môže vždy dať.

Ak by ste sa chceli pokochať aj inými pracovnými stôlmi, tak môj kamoš, taktiež kreatívec a dizajnér Martin (hdche) zozbieral pár perfektných kúskov. Síce neviem ako mu to napadlo, ale má už celkom slušnú zbierku.

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram