Inovatívna cesta džungľou reklamy – webstránka

Spolupracovať s výnimočným klientom Fatraizolfa, ktorý je prvotriedny dodávateľ izolačných fólií na Slovensku, bola výzva aj radosť v jednom. Výsledkom tejto spolupráce je web, ktorý je nielen funkčný a responzívny, ale aj zároveň technický a užívateľsky intuitívny. Výzvou pre nás bolo vytvoriť platformu pre investorov, stavebné firmy a dodávateľov, ktorým tento online priestor odpovie na akúkoľvek otázku.

fatraizolfa web

Spoločnosť ponúka bohatú škálu izolačných fólii na rôzne účely a to izolácie budov, jazierok, terás, radiácie, podzemné stavby a plus nový produkt asfaltové pásy. Keďže textový web by v tomto množstve produktov nedosiahol účel, ktorý má spĺňať, išli sme cestou intuitívnych kategórii a tabov, kde si užívateľ pozrie iba to, čo chce vidieť a nemusí scrollovať dolu dlhým textom.

fatraizolfa_kontakt web

Jungletrip a jeho vízia sa neustále napĺňa a pre tento web sme sa rozhodli spolupracovať s mojim kamošom programátorom Peťom, aby sme vyvinuli prvotriedny produkt prispôsobený na mieru klienta.

Klient: fatraizolfa.sk

Web dizajn, naplňanie webu, vytváranie štruktúty UI a UX dizajn, odstraňovanie bugov a chybných vecí pre lepšiu funkčnosť a zobrazenie web stránky, komunikácia s klientom a s dodávateľom hostingu pre prenos webu: Jungletrip.com

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram