Vízia a kontakt

ADRESA

JUNGLETRIP

momentálne pracujem z domu v rámci možností mojich 3 detí, a samozrejme epidemilogickej situacie, ktorá ich momentálne zavrela so mnou doma 😀

 


CEO Jungletrip | kreatívec a dizajnér

peter.dlhy@gmail.com

dizajnpublica@gmail.com

Linkedin

Behance

Rozvoj a budovanie vašej značky je pre nás vášňou. 

Odpovedáme najneskôr do 48 hodín od prijatia emailu počas pracovných dní.

Založili sme rodinné podnikanie, ktorým chceme byť podporou nielen pre malých a stredných podnikateľov ale aj pre veľké firmy, ktoré chcú, aby ich značka rástla a naberala na hodnote. Vytvárať neobyčajné a kreatívne veci s vášnou a radosťou. Ukázať, že sa dajú robiť veci nielen inak, ale že spoločne môžeme vytvoriť výnimočnú marketingovú cestu džungľou reklamy.

Tvoriť, budovať, pozdvihnúť a rozvinúť Vašu osobnú alebo firemnú značku.
Jungletrip špeci brožúra (3.3Mb)

Jeden človek vie byť dobrý iba v určitých veciach a preto vďaka spolupráci a priateľstvu grafikov, fotografov, programátorov, kameramanov môžeme pod značkou Jungletrip zastrešovať rôzne oblasti reklamy, marketingu a zároveň ponúkať všetko na jednom mieste.

Reagovaním na email, mobil súhlasíte s poskytnutím Vašich osobných údajov v rámci novej legislatívy pre účely komunikácie. Takisto Ste si prečítali odsek o ochrane osobných údajov a Ste s ním oboznámený a súhlasíte aj naďalej s poskytnutím svojich osobných údajov pre účely komunikácie a sprostredkovania služieb Jungletrip.

 

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram