Masívna dávka histórie, vidieku a umenia v jednom diele – webstránka

Dostať prírodu v podobe krásneho a voňavého smreku do interiéru domu alebo bytu je pre Tiny House úplna pohoda. A pýtate sa ako? Postačí, ak zabehnete do jeho masívnym drevom naplneného webu Tiny House a začnete sa kochať. Je naozaj obdivuhodné, ako Pali dokáže využívať svoj výnimočný remeselnícky talent.

A aby sme ho aj my podporili v jeho nadaní, opäť a zas si “lev” z Jungletrip odhryzol poriadny kus z masívneho smreka, aby dodal výrobkom od Paliho Šišku poriadne obrúsenie a patinu, a tak vznikla webstránka, kde môžete vidieť jeho tvorbu od stolov, stolíkov, drevených obkladov cez komody až po špeciálne masívne dvere pre rôzne použitie a to všetko ručne vyrábané.

Viete, čo je najkrajšie na tom, keď chcete marketingovo podporiť firmu ako je Tiny House? To, že to ide všetko akoby samé, nakoľko krásne veci sa predávajú samé. Samozrejme, že ak chce človek vytvoriť ručne robené vidiecke dvere doplnenené kovaním od umeleckého kováča, je za tým kopec hodín práce, ale výsledok si pozrite sami na jeho stránke www.tiny-house.sk, ktorá pochádza z našej dielne.

web-tiny-house

vizualizacia

web-tinyhouse

vizualizacia-dvere

drevene-obklady_decowall_kuchyna-1-1920x1280

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram