Referencie

Peta mozem vrelo odporucit. Dodal velmi profesionalny a kreativny productovy dizajn podla zadaneho briefu. Casovy harmonogram na jednicku. Tesim sa na dalsiu spolupracu.

Tomáš Novák
Owner Grow it bio

Chcel by som Vám odporučiť spoluprácu s Petrom Dlhým a firmou Jungletrip, pomohol na pri vybudovaní značky Upcleaning, od loga cez web stránku az po vymýšľanie textov, rýchlosť, profesionalita a perfektný dizajn na jednom mieste.

Peter Čurgali
IT Administrator

Petra poznám ako veselého spoločníka vždy plného optimizmu, s ktorým sa príjemne spolupracuje. Spolupracovali sme spolu v rámci Nadácie pre deti Slovenska.

Matej Višňovec
project manager at Nadácia pre deti Slovenska

Peťo nám robil svadobné oznamko. Naplnil všetky očakávania mojej manželky a rodine a priateľom sa veľmi páčilo. S jeho prácou sme spokojní, jeho tvorba je šikovná, nápaditá a má myšlienku.

Vladimír Florek
Independent Financial Consultant ve společnosti Broker Consulting a.s.

S Petrom spolupracuje naša firma (Fatra Izolfa a.s.) už asi rok a veľmi si túto spoluprácu cením. Jeho práca je kvalitná, rýchla a komunikácia perfektná. Jeho grafické návrhy sú príjemné a zároveň pútavé. Peter nám ďalej spracoval grafický návrh a realizáciu našej firemnej webstránky, ktorá naplno spĺňa naše požiadavky a predstavy- www.fatrafol.sk – kľudne si klikníte a posúďte sami.

Michal Kovac
fatra izolfa web

Perfektný prístup. profesionálne služby. Spolupracovali sme na tvorbe mojho webu tiny-house.sk kde sme customizovali najme filter mojich prác.

Pavol Šiška
Carpenter and interior designer web

Flexible, creative, good-spirited, dependable. It was pleasure to work with Peter, it was not the last time.

Peter Tandlich
Management consultant - Galad LikedIn

Ich habe mit Peter Dlhý sehr gerne gearbeitet, weil er eine hohe Professionalität (insbesondere in Fragen des Internets und des Graphik-Designs) mit Innovationsfähigkeit verbindet. Er hat uns geholfen, die Homepage des Honorarkonsulats der Slowakischen Republik in Hamburg attraktiv zu gestalten. Als Graphik-Designer kann ich ihn gerne weiterempfehlen.

Peter Littmann
Owner, Brandinsider GmbH Strategic Brand Consulting Brandinsider

I´ve worked with Peter for over a year. During his time in VERDE Peter prooved himself to be an incredibly flexible and all-round employee, most of the time sitting on multiple chairs – handling general affairs, recruitment, event management and more. From my point of view (as a head of sales and marketing) Peter added the most value to the company with his rare talent for design, graphics and marketing materials in general. Improoving company website and shooting a promotional video for one of our products are the best examples of Peter’s skills, where he created great material with very limited budget. I would reccomend Peter for any company who is looking for a creative addition to their marketing team.

Ondrej Sluka
Head of Sales and Marketing ve společnosti VERDE s.r.o LinkedIn

Peter is a very talented designer with a unique approach to design and has the ability to take a small idea and expand it to its full potential. His ability to think outside the box adds tremendous value to the concepts and ideas that are at hand. He is creative, smart, and FUN to work with.

Jaroslav Noskovič
Technology transfer specialist at Slovak Centre of Scientific and Technical Information Linkedin
Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram