Úspech v biznise a v živote závisí od jednej veci

Sú dve čriedy tigrov. Môže ich byť oveľa viac, ale my máme dve čriedy, dva tímy. V jednom tíme sú rôzne tigre a majú svoje mená, jeden sa volá neúspech v podnikaní, druhý strach z nových vecí a tretí dostal pomenovanie neustály nedostatok financií. Oproti nim stojí druhý tím tigrov. V tomto tíme je tiger s menom radostný v rozhodnutiach, iný sa volá úspešný v marketingu a podnikaní a za nimi stojí tiger hojnosti príležitostí v biznise a v živote.

laby

Oba tímy majú rovnakú silu, výšku, odvahu a chuť spolu bojovať, alebo resp. bojovať voči tebe. Ktorý tím podľa teba prežije? Ktorá črieda zožerie ktorú? Ktoré tigre vyhrávajú v tvojom živote, biznise, podnikaní, kračaní, alebo v boji?

Je tu jednoduchá odpoveď, ako aj v našom živote, tak i tu je to jednoduché. Tie, ktoré kŕmim.

Ak sa pustíme do biznisu, alebo ak sa pre niečo v živote rozhodneme, tak sa neobzerajme späť. Už raz sme sa rozhodli a naše rozhodnutie bolo správne a ovocie uvidíme neskôr. Dôležitejšie však je, že ak už kráčame, ak robíme rozhodnutia, alebo sme ich už urobili a podídu k nám tieto tigre, tak kŕmme iba ten spravny tím, tú správnu čriedu.

Otázka je, ktorého tigra kŕmiš Ty?  Verím, kŕmiš tých správnych tigrov. A preto ťa povzbudzujem nielen do nových rozhodnutí v biznise, investuj a neboj sa dôsledkov tvojich rozhodnutí. Pretože, ak kŕmiš správnych tigrov, tak si alebo budeš úspešný, radostný a bude pri tebe i hojnosť.

A čo sa týka biznisu, je tu predsa JUNGLETRIP. Môžeš nám volať, alebo písať peter@jungletrip.com, môžeme si dohodnúť stretnutie. Našim cieľom je pozdvihnutie a budovanie Vašej firemnej alebo osobnej značky.

krmenie tigra v reklamnej džungli

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram