Veľké zvery v reklamnej džungli

Určite ste niekedy boli v lese, alebo ba priam v džungli. Samotný les je už plný všakovakých druhov letákových vtákov, svietiacich medúzových citylightov, megaveľkých bilboardových slonov.
Niekedy sa aj reklamná džungľa môže hemžiť agresívnou hyenou, ktorá je na pohľad škaredá, ale cielene útočí na svoju klientskú korisť, ale taktiež pestrofarebná ako papagáj, ktorý ale čaká než si ho niekto všimne.

Preto, aby sme sa nestratili v džungli reklamy, a naša reklama nebola ako hyena alebo papagáj, tak sa tu náchadzajú aj veľké zvieratá, ktoré dbajú na to, aby sa reklamná džungľa vyvíjala prirodzene a zároveň všetko prispelo k jej rastu. Bola tiež vyživovaná a jej kolobeh išiel správnou cestou.

tomas_slovak

Skvelý fotograf Tomáš Slovák, ktorý vidí veci úplne inak ako ostatní a vie sa zamerať na to podstatné, výsledný efekt je na nezaplatenie.

peter_dlhy

Kreatívec a grafik Peter Dlhý, teda ja, ktorého reklamná džungľa nepohlcuje, lebo vidí veci s nadhľadom, ale vie sa zamerať aj na detail. Výsledný efekt niekedy aj mňa samého prekvapí.

 

 

 

 

 

 

 

 

ludia

Spoločne idú pracovné veci vždy oveľa veselšie a človek zažije plno zábavy 🙂

Džungľa je nielen plná reklamy, ale je plná dobrodružstva a nástrah, ktoré je treba prekonať. Ak máte túžbu, aby som bol ja alebo moji priatelia pre Vás podporou, tak nás neváhajte kontaktovať a my sa tým už prehryzieme spolu s Vami.

grafický dizajn a reklama – Peter Dlhý – email: peter@jungletrip.com – facebook page

fotografia – Tomáš Slovák – facebook page

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram