Dobrý základ webstránke i životu svedčí

Najlacnejšou ivestícou je webstránka. Dobrý web má aj dobrý základ, ktorý si každý môže zvoliť po svojom. Je to ako v živote, ak máme dobré základy, či už v rodine, v Bohu, na dome, tak môžeme rásť, radovať sa, kráčať a dokonca bežať.  Cesta, ktorá nemusí byť najľahšia, ale všetko zvládneme, pretože máme dobré základy.

Do nášho života patrí taktiež práca, podnikanie alebo firma, nech sa rozhodneme pre čokoľvek, je dobré mať už dopredu premyslené, či naše základy aj pre biznis sú pevné. A preto, ak sa púšťam do niečoho, pozerám aj na to, či mi to prináša pokoj, radosť a hmotné dobrá. Nehovorím, že to má byť ľahké, aj keď môže, ale či čas a energia, ktorú investujeme do vecí, nám toto prináša.

Ak sme sa pustili do biznisu, je tu veľa prvkov ako ukázať to, čo chcem predávať, dávať či ponúkať služby. A jednou z toho je webstránka. Vývoj sa celkovo posunul vpred a web je jednou z najlacnejších možností ako ukázať priateľom, klientom, zákazníkom alebo aj mojej babke, čo robím, ako mi to ide, kam smerujem a ako môžem byť pre nich podporou.

Web, na ktorý sa už preklikneme, má svoj “oblek alebo večerné šaty”. Ale ako ani my sa nevyberieme iba v obleku na ples, ale dáme si nejaké tričko, bielizeň a možno aj spoďáry, ak je zima, tak i website má svoje oblečko pod tými krásnymi večernými šatami.

dobre zaklady

Oblečko môže byť z wordpressu, joomly, HTML alebo iných custom dieľov na mieru, každému podľa jeho chuti. Ja osobne používam najrozšírenejšie voľné cms, a to wordpress. Veľmi pekne komunikuje s google, má prehľadné menu, intuitívne ovládanie. Disponuje množstvom platených alebo voľnych pluginov, tém, ktoré dotvárajú web, napríklad už len o jazykový preklad. Dôležité je aj to, že vás neobmedzuje, ale dáva vám dýchať.

Pričom každý má určite rád, ak sa v zrkadle dobre vidí, a preto sú tu aj webstránky, vizuál alebo môžeme si to nazvať ako stránka vyzerá navonok, čiže šité na mieru.

Preto vás povzbudzujem nielen v živote, ale aj v biznise, ako ho robiť, ako byť videný, k tomu majte pevné základy vo všetkom.

Ak máte túžbu po novom webe, webstránke šitej na mieru, aby web lepšie vyzeral alebo mu chcete dať dobré základy pre ďalší rast, tak kontaktujte jungletrip a prehryzte sa s nami i webovou džungľou.

jungletrip

Môj skvelý kamoš Roman

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram