Zamysleli ste sa niekedy nad pivom viac -Thonhauser – web a katalóg produktov

Vždy som na víno, pivo alebo aj iné nápoje pozeral na základe odrody hrozna, kvality oblasti kde sa pestuje a značky vinárstva, podobne to platilo aj u piva z ktorej krajiny a aký typ piva to je či Ipa, Apa, Chmeľove alebo ovocné. Až keď som začal spolupracovať na príprave web stránky a katalógu produktov pre značku Thonhauser, kde sú Slovenskí majitelia som zistil, že je dôležité pozerať ešte ďalej. Totiž aby víno, pivo, malinovky, mlieko jednoducho tekutiny, ktoré pijeme je dôležité niekde nielen skladovať alebo umiestniť ale aj naflaškovať pre nás do fliaš.

Ale čím vlastne je Thonhauser taký výnimočný? A to tým, že skôr ako sa vôbec víno, pivo alebo mlieko do veľkého suda, kanistra umiestni musí byť samotná nádoba dokonale čistá a na toto dbá Thonhauser a jeho ľudia. Ide o prostriedky, ktorých pomerom sa žiadna tekutina nemôže pokaziť ale ide aj o zručnosťou chemikov a ľudí, ktorý dbajú o túto oblasť.

Z mojej strany, som sa iba dozvedal, že ako pre niekoho chémia je dizajn a grafika, tak toto je skutočná chémia, je tu dôležitý práve vývoj týchto čistiacich priemyselných prostriedkov. Ja som rád, že sme mohli spolu spolupracovať pri vytváraní web stránky a katalógu produktov, aby ich prezentácia bola pre firmu, užívateľa jednoduchšia a prehľadnejšia.

 

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram