Rodinný festival – reklamný sponzor

Urobiť dobrý festival pre rodiny s deťmi je celkom makačka. Ale urobiť dobrý kresťanský rodinný festival, ktorý sa z roka na rok vylepšuje a každý rok prichádza viac a viac ľudí, tak to chce vyše roka dobrého plánovania. Rok čo rok nesie Christiland fest inú myšlienku, tentokrát to bolo o lietaní.

my

Všetko sa k tejto téme začalo postupne pripravovať: od názvu cez hudbu, dynamiky, stanovištia, biblický svet, rozprávkový alebo dobrodružný svet. A pre naozaj veľký záujem a dobrú odozvu sa tento rok konal prvý krát aj na východe Slovenska. Takže nie iba jeden ale hneď dva Christiland festy za rok. Na Christland fest v Sklenom pri Kremnici prišlo tento rok viac ako 2200 ľudí a slúžilo viac ako 250 dobrovoľníkov – celkom slušné čísla, tak ako sa na poriadnu akciu patrí.

christiland_poster

Ja som sa zapojil už v decembri minulého roku do príprav, kedy som začal navrhovať kreatívu ako plagáty a letáky. Novinkou tohto roka bola mapka areálu spolu s programom ako malá brožúra do ruky, aby vedel každý, kam má íst, kde čo je a kedy čo sa deje. Urobili sa grafické návrhy na tričká a obrovských nafukovacích maskotov. Spolu sme vymýšlali aj darčeky na pamiatku pre deti a plno iného pod mottom “Letí, letí, všetko letí!”.

Ak chceš vedieť viac, tak klikaj Christiland fest 2016

mapka

Tento rok som pripravoval grafické plagáty aj pre prvý Christiland fest na východnom Slovensku. Keďže sme chceli zachovať jednotnú kreatívu a menil sa hlavne text, tak som plagát ladil do iných farieb.

vychod_christiland

Ak organizujete podobné podujatia a páči sa Vám práve naša kreatíva, tak kontaktujte našu Zuzku na zuzana@jungletrip.com.

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram