Vyleťte z džungle reklamy.

Tak vyleťte! Najtajomnejšie na džugli reklamy je to, že sa tam veľmi ľahko môžeme stratiť. Cesta, ktorá sa nám zdá jasná, jednoznačná, nás môže priviesť k tajuplným vodopádom času a financií. Každý jeden z nás občas príde pred takýto vodopád a zistí, že čas, energiu a financie, ktoré vynaložil na to, aby bol videný, boli zbytočné. Avšak najlepšie na tom je to, že to nie je až tak celkom pravda. Nikdy nič nie je zbytočné, a vo všetkom môžeme nájsť povzbudenie do nových vecí, ako ich robiť inak.

Každá skúsenosť nás posúva vpred v boji, kráčaní, investovaní. Máme jedinečnú možnosť, ako sa predrať reklamnou džungľou, nájsť nielen miesto, kde budeme vidieť našich klientov, zákazníkov, priateľov, rodinu, ale hlavne, aj kde oni budú vidieť nás. Vzlietnuť!

Pred dvomi týždňami sme zakúsili úžasný let s mojou manželkou a kamarátom Tomášom (inak skvelým fotografom) a bolo to naozaj neskutočné. Bolo to hneď vedľa hangáru aeromobilu, prvého lietajúceho auta a zároveň lietadla, a bol to prelet nad mestom Nitra. Človek vidí veci z výšky úplne inak. Ak sme v problémoch, hore sa nám zdajú ako miniatúrne. Všetko vidíme s nadhľadom, už viac nepozeráme na jednu konkrétnu vec, ale hladíme za horizonty, pozeráme ďalej. Vidíme veci jasne.

A to platí aj v reklamnej džungli, ak si dáte billboard najlepšie hneď vedľa firmy, kde ste. Tak čo docielite? Zbadajú vás ľudia iba v okolí. Ale ak vzlietnete, uvidíte kde ho najlepšie umiestniť, aby ho videlo nielen čo najviac ľudí, ale hlavne vašich zákazníkov.

Preto vás povzbudzujem do letu vašej firmy, aby sa vaša vízia stala jasnejšou. Ak idete vyšliapanou cestou, je načase nájsť inú, ak sa strácate v džungli reklamy, teraz je priestor urobiť to inak, aby vás videli. Buďte silní a udatní, a robte spolu s nami veci inak. Jednoducho vzlietnime!

Google adwords – google reklama, ktorú dokážete špecifikovať na konkrétne miesto, dni, či čas, v ktorý chodia vaši zákazíci na net.
Google analytics – štatistiky, ktoré vám ukážu, či vaša webová stránka žije, aká je návratnosť stálych zákazníkov.
Toto je iba jedna časť prvkov marketingu, ktoré môžu dať vzlietnuť vášmu podnikaniu.

Tak neváhajte a vzlietnite už dnes. Kontakt predsa na nás máte.

 

jungletrip - PREHRYZTE SA DŽUNGĽOU REKLAMY, NECH STE VIDIEŤ

jungletrip – PREHRYZTE SA DŽUNGĽOU REKLAMY, NECH STE VIDIEŤ

 

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram