Výbuch 100 kusov TNT – časopis

Aký výbuch môže spôsobiť slovíčko redizajn? Ak si dáme za cieľ redizajn časopisu, to si stanovila i spoločnosť TNT expres, tak musíme byť pripravený na zmeny, ktoré nastanú týmto výbuchom. Spoločnosť TNT je prepravcom, ktorý si drží bilanciu úspešne doručených zásielok na viac ako 99%, to som napríklad nevedel ani ja, takže som sa opäť niečo nové dozvedel.

Ak hovoríme o časopise a o jeho zalomení, k tomu potrebujete dobre spracovaný text, kvalitné už upravené alebo odfotené fotografie, dizajn manuál firmy a takisto aj počet strán je dôležitý pre tlač.

nova

TNT ma oslovila, aby Jungletrip bol impulzom pri tejto zmene dizajnu časopisu. A tak som sa do toho zahryzol, navrhli sme novú obálku a titulný nadpis pre obálku, ďalej sme vytvorili nový vnútorný vizuál časopisu a doplnili nové prvky, aby bol nielen pútavejší ale aj osobnejší. To znamená, že čitatelia vedia, kto im píše článok alebo nejakú rubriku. Pohrali sme sa s flat grafikou ikoniek, potom aj retuš fotografií a návrh bol na svete.

Je naozaj super, keď vás veci bavia, a mňa toto naozaj bavilo. Je úžasné, ak môžem niečo navrhnúť a nakoniec sa to aj páči a je pozitívna odozva. Spätná väzba je podstatná vždy. Potrebujete, aby Vás niekto povzbudil, že to čo robíte, robíte dobre a potom Vás to ešte viac nakopne.

stred casopisu

TNT časopis je určený prioritne zamestnancom spoločnosti a bolo na ňom vidieť, že ľudia, ktorí pripravujú články, majú z toho radosť. Pretože obsah bol naozaj pútavo, vtipne aj koncepčne dobre spracovaný. A samozrejme potom sa Vám aj ľahšie pripravuje kreatíva.

Impulz a redizajn i Vášho firemného časopisu može zabezpečiť JUNGLETRIP.

 

 

Začni nás sledovať, ak si dychtivý po novinkách Facebooklinkedininstagram